Alfa kursus

Liitu alfa kursusega

Alustame esmakordselt Viimsi Vabakoguduses Alfa loengute sarjaga ja selleks palume kutsuda oma sõpru, tuttavaid, töökaaslasi osalema sellel kursusel. See on võimalus panustada Jumala riigi evangeeliumi kuulutamisele. Võid osaleda koos sõbraga.

Alfa kursus on usuliste teemade tutvustamiseks ja selgitamiseks mõeldud kursus, mis on mõeldud inimestele, kes ei ole varasemalt nende küsimustega eriti kokku puutunud.

Alfa kursus on kaasaja populaarseim kristluse alg- ja põhitõdesid tutvustav kursus neile, kes soovivad ristiusu kohta rohkem teada saada. See on võimalus uurida kristliku usu põhitõdesid sõbralikus, kõigile avatud ja sundimatus õhkkonnas. Alfa kursus tutvustab neid teemasid lihtsas ja arusaadavas keeles.

Alfa-kursuse iga korra juurde kuulub hea eine, millele järgneb teemakohane loeng. Seejärel jagunetakse väiksematesse gruppidesse, kus vahetatakse mõtteid loengu ajal esile kerkinud küsimuste üle.Alfale on oodatud kõik, olenemata vanusest.

ALFA kursus koosneb 2,5 kuusest teemaõhtute sarjast, mis algab Viimsi Vabakoguduses 3 oktoober ja kestab 16 detsember 2023 igal teisipeval algusega kell 19.00. Alfa-kursus on tasuta.

Viimane võimalus Alfa kursusega liitumiseks on veel Alfa kursuse kolmandal nädalal.

Soovijatel võimalusel registreerida kristjan.kalamagi@gmail.com

Viimsi Vabakogudus