Sündmused

Viimsi Vabakogudus tähistab 100. aastapäeva

Viimsi Vabakogudus tähistab 100. aastapäeva ja kutsub osalema juubelikonverentsil ,,Minevikust tänapäeva“.

Konverents algab laupäeval, 10. augustil kell 11.00 Viimsi  Vabakoguduses, Rohuneeme tee 40.

Modereerib Mart Normet.

Kõnelevad:

• Viimsi Vabakoguduse pastor Kristjan Kalamägi (teemal ,,Vabakoguduste ja Viimsi koguduse ajalugu“)
  • Valguse Tee vabakoguduse pastor Mart Metsala (teemal ,,Erinevad vaimsed praktikad ja nende mõju inimese käekäigule“)
  • Isiksusepsühholoog ja Tallinna Ülikooli dotsent Aleksander Pulver (teemal ,,Tänapäeva inimese vaimset tervist mõjutavad tegurid“)

Pühapäeval, 11. augustil kell 12:00 kutsume kõiki pidulikule jumalateenistusele.

Tervitussõna annab Viimsi vallavanem Illar Lemetti.

Muusikat teeb võrratu Ekklesia koor ja jutlustab EKB Liidu asepresident Tarmo Lige.

Tähistame juubelit suupiste-, tordi- ja kohvilauaga.

Sündmust toetab Viimsi Vallavalitsus.